Opublikowano:

Jakie obrazy są dzisiaj na topie?

Specjaliści  z branży aranżacji wnętrz przekonują, że trendy w owym świecie zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Raz modny jest minimalizm, innym razem kolor, jeszcze innym zaś określony rodzaj printów. Jeśli chodzi o trendy aktualne. Na pewno warto zauważyć  w świecie obrazów kilka z nich. Sprawdźmy zatem, na co warto ostawić, co jest modne, a co niekoniecznie!

3d

Moda na trójwymiar w naszym kraju już od kilu lat i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało się w owej kwestii zmienić. Ten stan rzeczy nikogo zapewne nie dziwi, bowiem w tym przypadku mamy do czynienia nie tylko z walorami typowo estetycznymi, ale również i praktycznymi. Dzięki zastosowaniu obrazu trójwymiarowego sprawiamy bowiem, że wnętrze optycznie się powiększy. Polacy z wielkim upodobaniem stosują to ze wszech miar nowoczesne rozwiązanie między innymi w swoich pokojach dziennych, przedpokojach ,łazienkach, jadalniach czy tez w kuchniach. I jest pięknie!

Ręcznie malowane dzieła

Każdy chciałby otaczać się wszystkim, co najlepsze. dlatego też kompletnie nie dziwi nas trend, zgodnie z którym mieszkańcy naszego kraju coraz częściej kupują dla siebie obrazy malowane ręcznie. Wszak każdy z owych modelu to prawdziwa kwintesencja smaku, stylu i najlepszego gustu. Oczywiście tego typu egzemplarze mają zwykle nieco wyższą cenę niż tworzone taśmowo, jednak w tym przypadku płacimy za najwyższą jakość wykonania, za pracę cenionego twórcy.

Na korku

Obrazy na kroku coraz częściej pojawiają się we wnętrzach polskich domów oraz mieszkań, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości .Polacy pokochali je przede wszystkim za to, że są w stanie wprowadzić do pomieszczenia całe mnóstwo przytulności i rodzinnej atmosfery. Wersję  z mapami świata wybierają zwykle zapaleni podróżnicy.

Monochromatyzm

Wszyscy ci, którzy wprost przepadają za monochromatyzmem i prostotą, powinni zainteresować się egzemplarzami tego typu. Szarość, biel grafit oraz błękit – te kolory rządzą i królują, warto z całą pewnością postawić właśnie na nie!