Opublikowano:

W świecie dekoracji naściennych. Na co warto postawić?

Kiedy decydujemy my się na to, by zmienić nieco wystrój naszego pokoju dziennego, przedpokoju, kuchni, łazienki, gabinetu, pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, zastanawiamy się nad tym, jakimi środkami można byłoby osiągnąć przysłowiowy efekt wow. Mie mamy najmniejszych nawet wątpliwości, że dziś najlepszym ,co można wybrać, są nowe naścienne dekoracje. A trzeba przyznać, że ich wybór jest aktualnie naprawdę imponujący i każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie!

Tapety

Wysoka jakość wykonania, modne printy i niskie ceny – nikogo nie powinno zatem dziwić, że mieszkańcy naszego kraju tak chętnie je kupują. Warto na pewno pomyśleć dziś o geometrycznych printach albo też o minimalizmie. Styl boho również jest na topie. Miłośnicy prostoty mogą jak najbardziej wybrać dla siebie wzór monochromatyczny. On bowiem będzie się we wnętrzach komponował bardzo wytwornie. Pamiętajmy, iż w tym przypadku najwyższa jakość wykonania idzie  w parze z przystępnymi cenami. Nowoczesne tapety to hit!

Fototapety

One zrewolucjonizowały polski rynek aranżacji naściennych ,co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Dzięki ich zaaranżowani na powierzchni ściany sprawić można, że nawet nudne pomieszczenie stanie się od teraz prawdziwą kwintesencją najlepszego stylu. Klienci wybrać mogą spośród wielu tysięcy interesujących egzemplarzy. Jedni zatem stawiają na 3d, inne na monochromatyzm, jeszcze inni na pejzaże, motywy florystyczne albo zwierzęce lub też kulinarne. Każdy znajdzie tutaj dla siebie coś naprawdę wyjątkowego!

Obrazy

Obrazy na korku, na płótnie albo też na szkle akrylowym, egzemplarze ręcznie malowane, wieloczęściowe…naprawdę możliwości jest bardzo wiele. Dzięki nowoczesnym obrazom możemy nie tylko stylowo ozdobić wnętrze, ale i optycznie je powiększyć dzięki modelom 3d. Oto jest sposób na aranżacyjny sukces w czterech ścianach. Pamiętajmy, aby każdorazowo wybierać model, który wpisz się w panujący na danej przestrzeni styl. Kolorystyka także jest istotna. Weźmy też pod uwagę indywidualne preferencje i gusta – a będzie pięknie!